Кредитна спілка як тип фінансової установи

Кредитна спілка — це фінансова організація, структурована як корпорації, основною метою якої є надання кредитів своїм партнерам. Кредитні спілки розглядаються як допоміжні бюро кредитних історій і мають право працювати лише з членами. Для того, щоб особа стала частиною цієї фінансової організації, вона повинна спочатку відповідати певним вимогам Закону про кредитну спілку, крім того, вона повинна придбати певну кількість акцій господарської компанії. Для створення кредитної спілки потрібно попередній дозвіл від Національної комісії з питань банківської справи та цінних паперів, яка є органом, відповідальним за їх регулювання.

Кредитні спілки можуть створюватись у різних сферах чи секторах, наприклад у промисловості, рибальстві, тваринництві, комерційній, сільськогосподарській галузях тощо. Деякі види діяльності цих профспілок: вони дозволяють користуватися кредитами своїм членам, даючи їм гарантію за кредитами, які укладають їхні члени. Вона співпрацює зі своїми учасниками у будь-яких видах кредитних та дисконтних операцій. Керує купівлею та продажем продукції, виготовленої або придбаної її партнерами. Сприяє організації та адмініструванню комерційних та промислових компаній, через які треті сторони могли б об’єднуватися.

Так само вони можуть надати своїм учасникам необхідну підготовку для вивчення різних інвестиційних проектів, а також партнери, які мають надлишок ліквідності, матимуть можливість інвестувати їх у різні терміни, що дозволить їм мати доступ до комісій. Продуктивність значно вища за показники банківської системи.

Відмінності від інших фінансових установ

Кредитні спілки відрізняються від банків та інших фінансових установ тим, що ті, хто має рахунки в кредитній спілці, є її членами і власниками та обирають їхню раду директорів в одноосібній системі, один голос незалежно від розміру вкладеної суми. Кредитні спілки вважають себе різними від основних банків, з місією бути «»орієнтованими на громаду»» і «»обслуговуючи людей, а не прибуток»».

Кредитні спілки пропонують багато тих самих фінансових послуг, що і банки, але часто використовують різну термінологію. Типові послуги включають спільні рахунки (ощадні рахунки), спільні проєкти рахунків (поточні рахунки), кредитні картки, ф’ючерсні сертифікати (депозитні сертифікати) та онлайн — банкінг. Як правило, тільки член кредитної спілки може мати гроші на депозит або позику. Опитування клієнтів банків та кредитних спілок постійно показували значно вищі показники задоволеності клієнтів якістю обслуговування кредитних спілок. Історично кредитні спілки стверджували, що надають вищі послуги своїм членам, і зобов’язуються допомагати членам поліпшити їхнє фінансове становище. В контексті фінансового залучення кредитні спілки стверджують, що надають своїм членам ширший асортимент позик та ощадних продуктів за значно нижчою ціною, ніж більшість мікрофінансових установ.